Strona główna > Skanowanie > Skanowanie za pomocą przycisku skanowania urządzenia > Korzystanie z Protokołu usług sieci Web w celu skanowania sieciowego (Windows 10 i Windows 11) > Skanowanie z urządzenia za pomocą protokołu usług sieci Web (Windows 10 i Windows 11)
Skanowanie z urządzenia za pomocą protokołu usług sieci Web (Windows 10 i Windows 11)
Jeśli sterownik skanera został zainstalowany za pośrednictwem usług sieci Web, dostęp do menu skanowania usług sieci Web można uzyskać przez wyświetlacz LCD urządzenia.
Niektóre znaki w komunikatach wyświetlanych na wyświetlaczu LCD mogą zostać zastąpione spacjami, jeśli ustawienia języka systemu operacyjnego i urządzenia są różne.
DCP-L2620DW/DCP-L2622DW/DCP-L2627DW/DCP-L2627DWXL/DCP-L2627DWE/DCP-L2640DN/MFC-L2802DN/MFC-L2800DW/MFC-L2802DW/MFC-L2827DWXL/MFC-L2827DW/MFC-L2835DW
- Naciśnij przycisk
(Skanuj).
- Naciśnij przycisk
lub
, aby wybrać opcję [Usł.sieci Web], a następnie naciśnij przycisk OK.
- Naciśnij przycisk
lub
, aby wybrać żądany typ skanowania, a następnie naciśnij przycisk OK.
- Wybierz docelowy komputer, do którego chcesz wysłać zeskanowany dokument, a następnie naciśnij przycisk OK.
- Naciśnij przyciskStart.Urządzenie rozpocznie skanowanie.
DCP-L2660DW/DCP-L2665DW/MFC-L2860DWE/MFC-L2860DW/MFC-L2862DW/MFC-L2922DW
- Naciśnij .
- Naciśnij
lub
, aby wyświetlić opcje skanowania, a następnie naciśnij typ skanowania.
- Naciśnij przycisk
lub
, aby wyświetlić nazwę komputera, do którego mają być wysyłane dane, a następnie naciśnij nazwę komputera.
- Naciśnij [Uruchom].Urządzenie rozpocznie skanowanie.
Czy ta strona była pomocna?