Home > Routineonderhoud > Uw Brother-apparaat schoonmaken > De geleiderollen van het apparaat schoonmaken
De geleiderollen van het apparaat schoonmaken
- WAARSCHUWING
Haal de stekker van het apparaat uit het stopcontact voordat u de geleiderol reinigt. Als u dit niet doet, kunt u een elektrische schok krijgen.
DCP-J1310DW/DCP-J1313DW/DCP-J1360DW/DCP-J1460DW
- Haal de stekker van het apparaat uit het stopcontact.
- Als de papiersteunklep open is, klapt u deze in en schuift u vervolgens de papiersteun naar binnen.
- Trek de papierlade (1) volledig uit het apparaat.
- Til de papiersteun (1) omhoog en trek deze in een schuine hoek volledig uit het apparaat, zoals aangegeven door de pijl.
- Duw beide groene vergrendelingen naar elkaar toe en laat vervolgens de onderhoudseenheid zakken (1).
- Reinig de geleiderol van het apparaat (1) en het gedeelte eromheen en veeg eventuele inkt weg met een droge, zachte, pluisvrije doek.
- Zet de onderhoudseenheid omhoog.
- Duw de papiersteun stevig terug in het apparaat. Zorg ervoor dat de papiersteun goed over de daarvoor bestemde richels glijdt.
- Duw de papierlade langzaam volledig in het apparaat.
- Steek de stekker weer in het stopcontact.
MFC-J4350DW/MFC-J4550DW
- Haal de stekker van het apparaat uit het stopcontact.
- Gebruik beide handen en de vingergrepen aan beide zijden van het apparaat om de scannerklep in de geopende stand te zetten.
- Reinig de geleiderol van het apparaat (1) en het gedeelte eromheen en veeg eventuele inkt weg met een droge, zachte, pluisvrije doek.
- BELANGRIJK
- Raak de codeerstrip, de dunne plastic strip die over de breedte van het apparaat loopt (2), NIET aan. Hierdoor kan het apparaat beschadigd raken.
- Gebruik de vingergrepen aan beide zijden van het apparaat om de scannerklep voorzichtig te sluiten.
- Steek de stekker weer in het stopcontact.
Was deze pagina behulpzaam?