12 Afdrukken via het internet, voor Windows®

Overzicht

Gebruikers van Windows® 2000/XP, Windows Vista® en Windows Server® 2003/2008 kunnen via TCP/IP afdrukken met behulp van de standaard Network Printing IPP-protocolsoftware die standaard is in Windows® 2000/XP, Windows Vista® en Windows Server® installatie 2003/2008.
Opmerking Opmerking
• 
Zorg dat u een IP-adres op de printer heeft geconfigureerd alvorens u de instructies in dit hoofdstuk uitvoert. Raadpleeg eerst De machine configureren voor een netwerk als u het IP-adres wilt configureren.
• 
Controleer of de hostcomputer en de machine zich ofwel op hetzelfde subnet bevinden, of dat de router foutloos is geconfigureerd, zodat gegevensuitwisseling tussen deze twee apparaten mogelijk is.
• 
Het standaard wachtwoord voor afdrukservers van Brother is “access”.
• 
Deze afdrukserver ondersteunt tevens IPPS-afdrukken, raadpleeg Documenten veilig afdrukken via IPPS.