Konfigurace síťového skenování pro systém Macintosh

Pokud chcete skenovat z přístroje v síti, vyberte síťový přístroj v aplikaci Device Selector, umístěné v Macintosh HD/Library/Printers/Brother/Utilities/
DeviceSelector (Macintosh HD/Knihovna/Tiskárny/Brother/Nástroje/Volič zařízení) nebo z rozbalovacího menu Model v hlavní nabídce aplikace ControlCenter2. Pokud jste již nainstalovali program MFL-Pro Suite podle kroků síťové instalace v Stručném návodu k obsluze, byl tento výběr již proveden.
Pro použití přístroje jako síťového skeneru je nutné přístroj nakonfigurovat a přiřadit mu adresu TCP/IP. Adresu můžete nastavit nebo změnit z ovládacího panelu. (Viz Nastavení pomocí ovládacího panelu v Příručce síťových aplikací.)
1
V položce Library vyberte Printers, Brother, Utilities a DeviceSelector a potom poklepejte na Device Selector (Volič zařízení).
Objeví se okno Device Selector (Volič zařízení). Toto okno lze také otevřít z aplikace ControlCenter2.
Pro více informací viz Používání ControlCenter2.
2
Pro své zařízení zadejte adresu IP nebo název služby mDNS. Chcete-li změnit adresu IP, zadejte novou adresu IP.
Zařízení můžete také vybrat ze seznamu dostupných zařízení. Seznam zobrazíte klepnutím na Browse (Procházet).
Obrazovka
3
Klepněte na tlačítko OK.
Poznámka Poznámka
Abyste mohli používat funkce tlačítka Scan (Sken) na zařízení, zaškrtněte políčko u možnosti Register your computer with the “ScanTo” functions at the machine (Propojit počítač s funkcemi zařízení „Skenovat do“). Poté zadejte název pro váš počítač Macintosh, který chcete zobrazovat na displeji LCD zařízení. Můžete použít až 15 znaků.
Můžete zabránit přijímání nechtěných dokumentů nastavením čtyřmístného čísla PIN. Zadejte své číslo PIN do pole PIN number (Číslo PIN) a Retype PIN number (Kontrolní číslo PIN). Dříve než budete moci naskenovat a odeslat dokument do počítače chráněného kódem PIN, zobrazí se na LCD displeji výzva k zadání kódu PIN. (Viz Používání tlačítka Scan (Sken) v síti.)
Obrazovka