Hjem > Skanne > Skanne med knappene på Brother-maskinen > Konfigurere Skann-knappen på maskinen
Konfigurere Skann-knappen på maskinen
Vil du skanne med maskinens Skann-knapp, legger du til maskinen i Brother iPrint&Scan.
- Gå til modellens Nedlastinger-side på support.brother.com/downloads, og deretter laster du ned og installerer programvaren som passer til operativsystemet du bruker (Windows eller Mac).
- Windows:
Last ned og installer EasySetup-programvarepakken eller Full driver- og programvarepakke. Brother iPrint&Scan er inkludert i denne installasjonen.
- Mac:
Last ned og installer Brother iPrint&Scan-programmet og iPrint&Scan Push Scan Tool.
- Start Brother iPrint&Scan.
- Windows:
Dobbeltklikk på
(Brother iPrint&Scan)-ikonet på datamaskinens skrivebord.
- Mac:
I menylinjen Finder klikker du på , og deretter dobbeltklikker du på iPrint&Scan-ikonet.
Brother iPrint&Scan-skjermbildet vises. - Hvis Brother-maskinen din ikke er valgt, klikker du på knappen Legg til maskin / Velg din maskin og følger deretter instruksjonene på skjermbildet for å velge Brother-maskinen.
- Klikk på Maskinens skanneinnstillinger-knappen, og følg deretter skjerminstruksjonene for å endre skanneinnstillingene, inkludert filtype og lagringsplassering.
Var denne siden til hjelp?