Hjem > Maskininnstillinger > Endre maskininnstillinger fra kontrollpanelet > Still maskinen til automatisk avslåing med maskinens kontrollpanel
Still maskinen til automatisk avslåing med maskinens kontrollpanel
Funksjonen Automatisk avslåing kan redusere strømforbruket. Hvis maskinen ikke mottar jobber i løpet av en viss tid, avhengig av modellen og innstillingene, vil maskinen automatisk gå inn i avslåingsmodus. Maskinen går ikke inn i avslåingsmodus hvis den er koblet til et nettverk, en USB-kabel eller Wireless Direct. De tilgjengelige funksjonene og grensesnittene varierer avhengig av modellen.
Trykk på
(Stop) for å slå på maskinen etter at automatisk strømsparing har slått den av.

- Trykk på
(Stop) og Colour Copy samtidig.
Av/på, LED, LED for papiradvarsel og Blekk-LED lyser i ett sekund, og deretter slukkes Av/på, LED mens LED for papiradvarsel og Blekk-LED begynner å blinke. - Trykk på Mono Copy-knappen.Av/på, LED og LED for papiradvarsel lyser mens Blekk-LED slukkes i ett sekund, og deretter begynner Av/på, LED og Blekk-LED å blinke.
- Trykk på Colour Copy som vist i tabellen, for å stille tiden for avslåing.Antall trykk på knappenInnstillingÉn gangAvTo ganger20 minutterTre ganger1 timeFire ganger2 timerFem ganger4 timerSeks ganger8 timer
- Innstillingen vil være 8 timer selv om du trykker flere enn seks ganger på knappen. Vil du endre innstillingen igjen, trykker du på
(Stop), og deretter gjentar du trinnene ovenfor.
- Du kan bekrefte at riktig tid er angitt ved å kontrollere innstillingen Automatisk avslåing i Webbasert administrasjon.
- Trykk på
(Copy Shortcut) for å fullføre oppsettet.
Av/på, LED blinker tre ganger og vil deretter lyse.
Var denne siden til hjelp?