Tlač údajov priamo z USB kľúča alebo digitálneho fotoaparátu s podporou režimu veľkokapacitného ukladania

1
Pripojte váš USB kľúč alebo digitálny fotoaparát do USB konektora (1) v prednej časti zariadenia.
Grafika
Grafika
2
Keď zariadenie rozpozná pamäťovú jednotku USB Flash alebo digitálny fotoaparát, tlačidlo Direct (Priama tlač) sa rozsvieti na modro.
Stlačte tlačidlo Direct (Priama tlač).
3
Stlačte Bsymbol.utri alebo Bsymbol.dtri a zvoľte si priečinok alebo názov súboru, ktorý chcete vytlačiť.
Stlačte tlačidlo OK.
Ak ste si zvolili priečinok, stláčaním Bsymbol.utri alebo Bsymbol.dtri si zvoľte súbor, ktorý chcete vytlačiť.
Stlačte tlačidlo OK.
Poznámka Poznámka
Váš digitálny fotoaparát musí byť prepnutý z režimu PictBridge do režimu Mass Storage.
Ak chcete vytlačiť index súborov, zvoľte Indexova tlac a stlačte OK. Stlačte tlačidlo Start (Štart) pre vytlačenie dát.
Názvy súborov, ktoré sú uložené na pamäťovej jednotke USB Flash je možné zobraziť na LCD displeji pomocou nasledujúcich znakov: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 $ % ’ ` - @ { } ˜ ! # ( ) & _ ^
4
Vykonajte jednu z nasledujúcich činností:
Stlačte Bsymbol.utri alebo Bsymbol.dtri a zvoľte si nastavenie, ktoré chcete zmeniť a stlačte OK, potom stlačte Bsymbol.utri alebo Bsymbol.dtri, zvoľte voľbu a stlačte OK.
Ak nepotrebujete zmeniť aktuálne predvolené nastavenia, pokračujte krokom 5.
Nast. rad.
Velk. papiera                              Bsymbol.vtri
Poznámka Poznámka
Môžete si vybrať nasledujúce nastavenia:
Velk. papiera
Typ media
Viacero stran
Orientacia
Duplex
Zoradit
Pouzity zasob.
Kvalita tlace.
Moznost PDF
Niektoré z týchto nastavení sa nemusia zobraziť, závisí to na type súboru.
5
Ak ste skončili, stlačte tlačidlo Start (Štart).
6
Pomocou číselnej klávesnice zadajte počet kópií.
Stlačte tlačidlo OK.
7
Stlačte tlačidlo Start (Štart) pre vytlačenie dát.
UPOZORNENIE DÔLEŽITÉ
Aby ste predišli možnému poškodeniu vášho zariadenia, do USB konektora NEPRIPÁJAJTE žiadne iné zariadenia než USB kľúč a digitálny fotoaparát.
Pokým zariadenie neskončí tlač, NEODPÁJAJTE pamäťovú jednotku USB Flash ani digitálny fotoaparát.
Poznámka Poznámka
Ak chcete zmeniť predvolené nastavenie vybraného zásobníka, z ktorého sa má zavádzať papier, stlačte Menu, 1, 4, 2.
Predvolené nastavenie pre Priamu tlač pomocou ovládacieho panela môžete zmeniť, keď zariadenie nie je v režime Priamej tlače. Stlačte Menu, 4 a aktivujte ponuku USB priamo I/F. (Pozri Tabuľka ponuky.)