Skanne til fil

Du kan skanne en original i svart-hvitt eller i farger til Macintosh-maskinen og lagre bildet som en fil i ønsket mappe. Filtype og målmappe er basert på innstillingene du har valgt på Skanne til fil-skjermen i ControlCenter2. (Se Fil.)
1
Legg i dokumentet.
2
Trykk på Grafikk (Scan).
3
Trykk på Bsymbol.utri eller Bsymbol.dtri for å velge Skann til PC.
Trykk OK.
4
Trykk på Bsymbol.utri eller Bsymbol.dtri for å velge Fil.
Trykk OK.
Hvis maskinen din ikke støtter tosidig skanning, går du videre til trinn 6.
Hvis maskinen din støtter tosidig skanning, går du videre til trinn 5.
5
Trykk på Bsymbol.utri eller Bsymbol.dtri for å velge 1sidig, 2sidig (L)kant eller 2sidig (S)kant.
Trykk OK.
6
Trykk Start.
Maskinen begynner å skanne.
Merk Merk
Hvis du ønsker de skannede dataene i farger, må du velge Farge under skanntypen i kategorien Innretningens tast i konfigurasjonen av ControlCenter2. Hvis du ønsker de skannede dataene i svart-hvitt, må du velge svart-hvitt under skanntypen i kategorien Innretningens tast i konfigurasjonen av ControlCenter2. (Se Fil.)
Hvis du ønsker å endre filnavnet til skannede dokumenter, kan du angi filnavnet i Filnavn-delen i kategorien Innretningens tast i konfigurasjonen av ControlCenter2.
Hvis du vil endre standard filstørrelse, velger du dette med glidebryteren på Innretningens tast-kategorien i konfigurasjonen av ControlCenter2.