Scannen naar Afbeelding

U kunt een zwart-wit- of kleurendocument naar uw grafische toepassing scannen en het vervolgens bekijken en bewerken. U kunt de scanconfiguratie wijzigen. (Zie E-mail voor Windows®. Zie SCANNEN voor Macintosh.)
1
Plaats uw document.
2
Druk op Figuur (Scan).
3
Druk op Bsymbol.utri of Bsymbol.dtri om Scannen > pc te selecteren.
Druk op OK.
4
Druk op Bsymbol.utri of Bsymbol.dtri om Afbeelding te selecteren.
Druk op OK.
5
Druk op Mono Start of Kleur Start (Colour Start).
De machine begint met scannen.
Opmerking Opmerking
Het type scan is afhankelijk van de instellingen op het tabblad Bedieningsknop Apparaat; de instellingen worden niet gewijzigd door Mono Start of Kleur Start (Colour Start).
Als u de gescande gegevens in kleur wilt, selecteert u kleur voor het type scan op het tabblad Bedieningsknop Apparaat van het ControlCenter3- of ControlCenter2-configuratievenster. Als u de gescande gegevens in zwart-wit wilt, selecteert u zwart-wit voor het type scan op het tabblad Bedieningsknop Apparaat van het ControlCenter3- of ControlCenter2-configuratievenster.
Als u de standaardbestandsgrootte voor JPEG, PDF of Beveiligde PDF wilt wijzigen, selecteert u de gewenste grootte door de schuifregelaar op het tabblad Bedieningsknop Apparaat van het ControlCenter3- of ControlCenter2-configuratievenster te verslepen.