Een document kopiëren
- Zorg ervoor dat u papier met het juiste formaat in de papierlade hebt geplaatst.
- Laad uw document.
- Druk op
[Kopiëren].
Op het touchscreen wordt het volgende weergegeven: - Wijzig indien nodig de kopieerinstellingen.
Wanneer u ander papier dan normaal papier van A4-formaat in de lade plaatst, moet u de instellingen bij [Papierform. (Papierformaat)] en [Papiersoort] wijzigen door op
[Opties] te drukken.
OptieBeschrijving(Aantal kopieën)
Voer het aantal exemplaren op een van de volgende manieren in:
- Druk op - of + op het touchscreen.
- Druk op
om het toetsenbord op het touchscreen weer te geven en voer vervolgens het aantal exemplaren via het toetsenbord in. Druk op OK.
- Voer het aantal exemplaren in met behulp van de kiestoetsen.
(Opties)
Druk op
[Opties] om alleen de kopieerinstellingen voor de volgende kopie te wijzigen.
Wanneer u klaar bent met het wijzigen van de instellingen, drukt u op OK.
IDAls u een identiteitsbewijs wilt kopiëren met de lay-out [2op1 ID verticaal], schakelt u het selectievakje [ID] in.Aanduidingen huidige instellingen
Druk op het gedeelte dat op het scherm wordt aangegeven om de kopieerinstellingen alleen voor de volgende kopie te wijzigen.
Documentgrtte
Vergr./verklein
Ladeselectie (MFC-J5740DW/MFC-J5955DW)
Papierform. (Papierformaat) (MFC-J5340DW/MFC-J5345DW)
(Voorbeeld)
(MFC-J5955DW)
Hiermee geeft u een voorbeeld van het gekopieerde resultaat weer op het LCD-scherm voordat met afdrukken wordt begonnen.- Als u klaar bent met het selecteren van nieuwe opties, kunt u ze opslaan door op [Opslaan als snelk.] te drukken.
- (MFC-J5955DW) Als u het gekopieerde resultaat eerst wilt bekijken voordat met afdrukken wordt begonnen, drukt u op
en vervolgens op [Zwart-wit voorbeeld] of [Kleur voorbeeld]. Het apparaat scant het document en geeft alleen de eerste pagina (één zijde) van het gekopieerde resultaat weer op het LCD-scherm. Als het gekopieerde resultaat naar wens is, drukt u op [Start] om af te drukken en de verwerking te stoppen.
- Druk op [Zwart-wit starten] of [Kleur Starten].

Druk op
om het kopiëren te onderbreken.

Was deze pagina behulpzaam?