Domov > Sieť > Nastavenia bezdrôtovej siete > Používanie siete Wi-Fi Direct® > Konfigurovanie siete Wi-Fi Direct pomocou tlačidla

Konfigurovanie siete Wi-Fi Direct pomocou tlačidla

DCP-L3515CDW/DCP-L3520CDW/DCP-L3520CDWE/DCP-L3527CDW

Ak vaše mobilné zariadenie podporuje štandard Wi-Fi Direct, sieť Wi-Fi Direct konfigurujte podľa týchto krokov:
  1. Stlačte Menu.
  2. Stlačením tlačidla image alebo image vyberte možnosť [Siet] a potom stlačte tlačidlo OK.
  3. Stlačením tlačidla image alebo image vyberte možnosť [Wi-Fi Direct] a potom stlačte tlačidlo OK.
  4. Stlačením tlačidla image alebo image vyberte možnosť [Tlacitko push] a potom stlačte tlačidlo OK.
  5. Keď sa zobrazí [Zap.Wi-FiDirect?], vyberte On (Zap.).
  6. Po zobrazení hlásenia [Aktivujte Wi-Fi Direct na dalsom zariadeni a stlacte OK.] na displeji LCD zariadenia aktivujte na mobilnom zariadení funkciu Wi-Fi Direct (návod pozri v používateľskej príručke mobilného zariadenia). Na zariadení stlačte OK.
    Tým sa spustí nastavenie funkcie Wi-Fi Direct.
  7. Vykonajte jednu z nasledujúcich činností:
    • Ak vaše mobilné zariadenie zobrazí zoznam zariadení so zapnutým Wi-fi Direct, vyberte vaše Brother zariadenie.
    • Ak vaše Brother zariadenie zobrazí zoznam mobilných zariadení so zapnutým Wi-Fi Direct, vyberte vaše mobilné zariadenie. Stlačením image alebo image zvoľte mobilné zariadenie, s ktorým sa chcete spojiť, a stlačte OK. Ak chcete znova vyhľadať dostupné zariadenia, vyberte [<Znova hladat>] a potom stlačte OK.
  8. Ak sa vaše mobilné zariadenie úspešne pripojilo, na displeji LCD sa zobrazí [Pripojene]. Dokončili ste nastavenie siete Wi-Fi Direct.

DCP-L3555CDW/DCP-L3560CDW/MFC-L3740CDW/MFC-L3740CDWE/MFC-L3760CDW/MFC-L8340CDW/MFC-L8390CDW

image
Keď zariadenie prijme požiadavku siete Wi-Fi Direct z mobilného zariadenia, na displeji LCD sa zobrazí hlásenie [Prijala sa poziadavka na pripojenie Wi-Fi Direct. Stlacenim [OK] sa pripojite.]. Pripojte sa stlačením [OK].
  1. Na displeji LCD zariadenia stlačte možnosť image [Nastavenia]>[Vsetky nast.]>[Siet]>[Wi-Fi Direct]>[Tlacitko push].
    image
    • Ak vaše mobilné zariadenie nepodporuje Wi-Fi Direct, postupujte takto:
      1. Stlačte tlačidlo image[Nastavenia]>[Vsetky nast.]>[Siet]>[Wi-Fi Direct]>[Majitel skup.] a potom tlačidlo [Zapnute].
      2. Potiahnutím prsta nahor alebo nadol alebo stlačením image alebo image zvoľte možnosť [Tlacitko push].
  2. Keď sa objaví správa [Aktivujte Wi-Fi Direct na dalsom zariad. Potom stlacte tlacidlo [OK].], zapnite na mobilnom zariadení funkciu Wi-Fi Direct (pre viac informácií si pozrite príručku používateľa vášho mobilného zariadenia). Na zariadení stlačte [OK].
  3. Vykonajte jednu z nasledujúcich činností:
    • Ak vaše mobilné zariadenie zobrazí zoznam zariadení so zapnutým Wi-fi Direct, vyberte vaše Brother zariadenie.
    • Ak vaše Brother zariadenie zobrazí zoznam mobilných zariadení so zapnutým Wi-Fi Direct, vyberte vaše mobilné zariadenie. Výberom možnosti [Znova hladat] znova vyhľadajte dostupné zariadenia.
  4. Keď sa vaše mobilné zariadenie úspešne pripojí, na displeji LCD sa zobrazí [Pripojene].
Bola táto stránka užitočná?