Domov > Skenovanie > Skenovanie s použitím tlačidla skenovania na zariadení > Skenovať na FTP > Nahrávanie naskenovaných údajov na server FTP
Nahrávanie naskenovaných údajov na server FTP
Zdieľajte naskenované informácie tak, že ich uložíte na váš server FTP.
DCP-L3515CDW/DCP-L3520CDW/DCP-L3520CDWE/DCP-L3527CDW
- Vložte dokument.
- Stlačte
(Scan (Sken)).
- Stlačením tlačidla
alebo
vyberte možnosť [do FTP] a potom stlačte tlačidlo OK.
- Stlačením
alebo
zvoľte jeden z uvedených profilov a potom stlačte OK.
Ak profil nie je úplný (ak napríklad nezadáte prihlasovací názov účtu a heslo, resp. ak nie je zvolená kvalita alebo typ súboru), zobrazí sa výzva na zadanie chýbajúcich informácií. - Stlačte Mono Start (Štart Mono) alebo Colour Start (Štart Farba).
Na displeji LCD sa zobrazí hlásenie [Pripaja sa]. Po úspešnom nadviazaní spojenia so serverom FTP začne zariadenie skenovať. Ak používate sklo skenera na zariadení, úlohu skenovania dokončite podľa pokynov na displeji LCD.
DCP-L3555CDW/DCP-L3560CDW/MFC-L3740CDW/MFC-L3740CDWE/MFC-L3760CDW/MFC-L8340CDW/MFC-L8390CDW
- Vložte dokument.
- Vykonajte jednu z nasledujúcich činností:
- (DCP-L3555CDW/DCP-L3560CDW/MFC-L3740CDW/MFC-L3740CDWE/MFC-L3760CDW)
Stlačte .
- (MFC-L8340CDW/MFC-L8390CDW)
Stlačte .
- Keď sa zobrazia profily servera, ktoré ste vytvorili prostredníctvom ovládania cez webové rozhranie, zvoľte požadovaný profil. Ak profil nie je úplný (ak napríklad nezadáte názov a heslo prihlasovacieho konta, resp. ak nie je vybraná kvalita alebo typ súboru), zobrazí sa výzva na zadanie chýbajúcich informácií.
- Stlačte tlačidlo [Start].Zariadenie začne skenovať. Ak používate sklo skenera na zariadení, úlohu skenovania dokončite podľa pokynov na dotykovom displeji.
Bola táto stránka užitočná?