Installeren wanneer webservices worden gebruikt
(voor Windows Vista™)

Opmerking Opmerking
• 
Zorg dat u een IP-adres op de machine hebt geconfigureerd alvorens u de instructies in dit hoofdstuk uitvoert. Raadpleeg De machine configureren voor een netwerk met een Ethernetkabelverbinding als u het IP-adres nog niet hebt geconfigureerd.
• 
Controleer dat de hostcomputer en de afdrukserver zich ofwel op hetzelfde subnet bevinden, of dat de router foutloos is geconfigureerd, zodat gegevensuitwisseling tussen deze twee apparaten mogelijk is.
1
Klik op Start en kies Netwerk.
2
De webservicenaam van de machine wordt naast het printersymbool weergegeven. Klik met de rechtermuisknop op de machine die u wilt installeren.
Opmerking Opmerking
 
De webservicenaam voor de machine van Brother is de modelnaam en het Ethernetadres van de machine (bv. Brother MFC-XXXX [XXXXXXXXXXXX]).
3
Klik in het keuzemenu op Installeren.
4
Wanneer het scherm Gebruikersaccountbeheer wordt geopend, doet u het volgende.
• 
Gebruikers met beheerdersbevoegdheden: klik op Doorgaan.
• 
Gebruikers zonder beheerdersbevoegdheden: voer het beheerderswachtwoord in en klik op OK.
5
Selecteer Stuurprogramma zoeken en installeren.
6
Plaats de cd-rom van Brother.
7
Selecteer op uw computer de optie Niet online zoeken en dan Op mijn computer naar stuurprogramma's zoeken.
8
Selecteer uw cd-romstation, selecteer het stuurprogramma en dan de map win2kxpvista.
9
Selecteer uw taal en klik op OK om het installeren te starten.