Použití ScanSoft™ PaperPort™ 11SE s OCR od NUANCE™

Poznámka Poznámka
ScanSoft™ PaperPort™ 11SE podporuje pouze Windows® 2000 (SP4 nebo vyšší), XP (SP2 nebo vyšší), XP Professional x64 Edition a Windows Vista®.
ScanSoft™ PaperPort™ 11SE pro Brother je aplikace pro správu dokumentů. K prohlížení naskenovaných dokumentů můžete použít PaperPort™ 11SE.
PaperPort™ 11SE má sofistikovaný, a přesto snadno použitelný systém plnění, který vám pomůže zogranizovat si grafické a textové dokumenty. Umožní vám míchat nebo „vrstvit” dokumenty různých formátů pro tisk, faxování nebo ukládání do souborů.
Obrazovka
Tato kapitola představuje pouze základní funkce programu. Více podrobností najdete v Příručka Začínáme pracovat s programem ScanSoft™. Chcete-li se podívat na celou Příručka Začínáme pracovat s programem ScanSoft™ PaperPort™ 11SE, zvolte z nabídkové lišty PaperPort™ 11SE Nápověda a klepněte na Začínáme. Když instalujete MFL-Pro Suite, ScanSoft™ PaperPort™ 11SE pro Brother je nainstalován automaticky. Na ScanSoft™ PaperPort™ 11SE se můžete dostat přes skupinu programů ScanSoft™ PaperPort™ SE umístěnou na počítači ve Start/Všechny programy/ScanSoft PaperPort 11.

Prohlížení položek

ScanSoft™ PaperPort™ 11SE umožňuje různé způsoby prohlížení položek:
Pracovní plocha zobrazí položku ve vybrané složce pomocí miniatury (malá grafika, která ukáže každou položku na pracovní ploše nebo ve složce) nebo ikony.
Můžete vidět jak položky PaperPort™ 11SE (soubory MAX), tak položky non-PaperPort™ 11SE (soubory vytvořené pomocí jiných aplikací).
Zobrazí se všechny grafické soubory (PaperPort™ 11SE's *.max a další soubory) a budou obsahovat ikonu ukazující aplikaci, s níž je konkrétní typ souboru spojen nebo pomocí níž byl vytvořen. Negrafické soubory jsou označovány obdélníkovou miniaturou a nejsou zobrazovány jako skutečné obrázky.
Obrazovka
Miniatury stránek zobrazí detail jednotlivé stránky. Položku PaperPort™ 11SE můžete otevřít tak, že dvakrát klepnete na její ikonu nebo na miniaturu v Pracovní plocha.
Pokud pro její zobrazení máte na počítači vhodnou aplikaci, můžete položku non-PaperPort™ SE otevřít i tak, že na ni poklepáte.
Obrazovka