Home > Uw Brother-apparaat configureren voor e-mail en internetfax > Internetfaxen automatisch ontvangen
Internetfaxen automatisch ontvangen
Configureer indien nodig de ontvangstopties met Beheer via een webbrowser om automatische faxen via internet te ontvangen.
- Start uw webbrowser.
- Voer "https://IP-adres van apparaat" in de adresbalk van uw browser in (waarbij "IP-adres van apparaat" staat voor het IP-adres van het apparaat).
Bijvoorbeeld:
https://192.168.1.2
Het IP-adres van uw apparaat vindt u in het netwerkconfiguratierapport.
- Voer zo nodig het wachtwoord in in het veld Inloggen en klik vervolgens op Inloggen.
Het standaardwachtwoord voor het beheer van de apparaatinstellingen vindt u op de achterzijde van het apparaat bij "Pwd". Wijzig het standaardwachtwoord aan de hand van de aanwijzingen op het scherm wanneer u zich voor het eerst aanmeldt. - Klik op in de linkernavigatiebalk.
Als de linkernavigatiebalk niet zichtbaar is, begint u te navigeren bij
. - Configureer de instellingen als nodig.

Er zijn twee manieren waarop u e-mailberichten kunt ontvangen:
- Via POP3/IMAP4 op regelmatige tijdstippen
- Via POP3/IMAP4, handmatig opgevraagd
Bij ontvangst van POP3/IMAP4 moet het apparaat uw e-mailserver pollen om de gegevens te ontvangen. Het pollen kan met vaste tussenpozen plaatsvinden (u stelt het apparaat bijvoorbeeld zo in dat de e-mailserver elke tien minuten wordt gepolld) of u kunt de server handmatig pollen.
- Klik op Indienen wanneer u klaar bent.
- Als uw apparaat e-mailgegevens begint te ontvangen, wordt op het LCD-scherm [Ontvangst] weergegeven. De e-mail wordt automatisch afgedrukt.
- Als er gegevens binnenkomen terwijl er geen papier in het apparaat zit, slaat het apparaat de ontvangen gegevens op in het geheugen. Deze gegevens worden automatisch afgedrukt zodra er weer papier in het apparaat is geplaatst.
- Als de ontvangen e-mail geen tekst zonder opmaak is, of een bestandsbijlage niet de bestandsindeling TIFF heeft, wordt de foutmelding "BIJGESLOTEN FILE WORDT NIET ONDERSTEUND" afgedrukt.
- Als de ontvangen e-mail te groot is, wordt de foutmelding "E-MAIL FILE IS TE GROOT" afgedrukt.
- Als Foutieve inkomende e-mail verwijderen/lezen op Aan (de standaardwaarde) is ingesteld, wordt de foutmelding automatisch verwijderd van (POP3) of gelezen op (IMAP4) de e-mailserver.



