2  A készülék konfigurálása a hálózathoz

Áttekintés

A Brother nyomtató hálózati környezetben történő használata előtt telepítenie kell a Brother szoftvert és konfigurálnia kell a TCP/IP beállításokat a készüléken. Ez a fejezet ismerteti az alapvető lépéseket, melyek a TCP/IP protokoll segítségével hálózaton keresztül történő nyomtatáshoz szükségesek.
Javasoljuk, hogy a nyomtatóhoz mellékelt Brother CD-ROM-on található Brother telepítőprogramot használja, amely végigvezeti a szoftver- és hálózati telepítés folyamatán. Kérjük, kövesse a mellékelt Gyors telepítési útmutató utasításait.
Megjegyzés Megjegyzés
Csak HL-5380DN felhasználók
Ha nem szeretné, vagy nem tudja az automatikus telepítőt vagy bármely Brother telepítőprogramot használni, a nyomtató vezérlőpultján is megváltoztathatja a hálózati beállításokat. További információért lásd: HÁLÓZAT menü (HL-5380DN esetén)