Du kan pausa utskriften genom att trycka på Go. Om du trycker på Go en gång till återupptas utskriftsjobbet. Under en paus är skrivaren i offlineläge.
Om du trycker på Go kan du välja det alternativ som visas på den sista menynivån. När en inställning ändrats, återgår skrivaren till att vara klar för utskrift.
Om det finns data kvar i skrivarens minne skrivs de ut om du trycker på Go.
Du kan ta bort vissa felmeddelanden genom att trycka på Go. Följ anvisningarna på kontrollpanelen eller läs i
Felsökning för att ta bort alla andra fel.

Obs
• | De alternativ du har valt markeras med en asterisk i änden av displayen. Eftersom asterisken visar vad du har valt kan du enkelt se de nuvarande inställningarna när du tittar på displayen. |
• | Tryck på Cancel om du har pausat skrivaren och inte vill skriva ut de data som finns kvar. När jobbet har avbrutits återgår skrivaren till att vara klar för utskrift. |