Skanne til fil

Du kan skanne en original i svart-hvitt eller i farger til Macintosh®-maskinen og lagre bildet som en fil i ønsket mappe. Filtype og målmappe er basert på innstillingene du har valgt på Skanne til fil-skjermen i ControlCenter2. (Se Fil.)
1
Legg dokumentet i den automatiske dokumentmateren med forsiden opp, eller på skannerglassplaten med forsiden ned.
2
Trykk på Grafikk (Scan).
3
Trykk på Bsymbol.utri eller Bsymbol.dtri for å velge Scan til fil.
Trykk OK.
4
Trykk Start.
Maskinen begynner å skanne.
Merk Merk
• 
Hvis du ønsker de skannede dataene i farger, må du velge farge under skannetype i kategorien Innretningens tast i Konfigurasjonen av ControlCenter2. Hvis du ønsker de skannede dataene i svart-hvitt, må du velge svart-hvitt under type skanning i kategorien Innretningens tast i ControlCenter2-Konfigurasjon. (Se Fil.)
• 
Hvis du ønsker å endre filnavnet til skannede dokumenter, kan du angi filnavnet i Filnavn-boksen i kategorien Innretningens tast i konfigurasjonen av ControlCenter2.