Сканиране към файл

При избор на функцията „Сканиране към файл” можете да сканирате черно-бели или цветни документи и да ги изпращате директно през мрежата на определения от Вас компютър. Файлът ще бъде записан в папката и файловия формат, указани при конфигуриране на ControlCenter3. Може да промените конфигурацията на сканиране. (Вижте Файл.)
1
Поставете документа с лице нагоре в ADF, или с лице надолу върху стъклото на скенера.
2
Натиснете Графика (Scan (Сканиране)).
3
НатиснетеBsymbol.utri илиBsymbol.dtri, за да изберете Скан. във файл.
Натиснете OK (Ок).
4
НатиснетеBsymbol.utriилиBsymbol.dtri, за да изберете целевия компютър.
Натиснете OK (Ок).
Ако дисплеят ви подскаже да въведете ПИН код, въведете 4 цифрения ПИН код на целевия компютър от контролния панел.
Натиснете OK (Ок).
5
Натиснете Start (Старт).
Устройството стартира процеса на сканиране.
Забележка Забележка
• 
Ако искате сканираните данни да са цветни, изберете colour (цветен) в типа сканиране на раздела Бутон за настройки на устройството на ControlCenter3 конфигурацията. Ако искате сканираните данни да са черно-бели изберете black and white (черно-бяло) в типа сканиране на раздела Бутон за настройки на устройството на ControlCenter3 конфигурацията. (Вижте СКАНИРАНЕ.)
• 
Ако желаете да промените името на файловете на сканираните документи въведете името на файла в частта Име на файл на раздела Бутон за настройки на устройството на ControlCenter3 конфигурацията. За да промените настройките на клавиша Сканиране на машината, щракнете с десния бутон всеки Control Center бутон, натиснете ControlCenter Конфигурация и щракнете върху раздела Бутон за настройки на устройството.