PHOTOCAPTURE

Näitä painikkeita käytetään avaamaan ja kopioimaan tiedostoja sekä kansioita laitteeseen asennetusta USB -muistitikusta tai muistikortilta.
Avaa PCC-kansio
Näet USB -muistitikulla tai muistikortilla olevat tiedostot ja kansiot. (Katso PhotoCapture Center™ -ohjelman käyttö.)
Kopioi PCC:ltä
Voit kopioida USB -muistitikun tai muistikortin tiedostot tiettyyn tietokoneesi kansioon. Voit valita kohdekansion.
Kopioi sovellukseen
Voit kopioida USB -muistitikulla tai muistikortilla olevat tiedostot suoraan tiettyyn sovellukseen.
FaceFilter Studio
Voit kopioida USB -muistitikulla tai muistikortilla olevat tiedostot ja käynnistää FaceFilter Studio -sovelluksen. (Katso FaceFilter Studion käyttö valokuvien tulostukseen REALLUSION-ohjelmalla.)
Vinkki Vinkki
DCP-163C, DCP-165C, DCP-167C, DCP-185C, MFC-290C ja MFC-297C eivät tue CompactFlash®-korttia.
DCP-145C ja MFC-250C eivät tue CompactFlash®-, Memory Stick™-, Memory Stick PRO™-, SecureDigital- ja xD-Picture Card™-kortteja.
Näyttö

Avaa PCC-kansio (PCC: PhotoCapture Center™)

Avaa PCC-kansio-painike käynnistää Windows® Resurssien hallinnan ja näyttää muistikortin tiedostot ja kansiot.