1 Nyomtatás

Megjegyzés Megjegyzés
A képernyő felvételek ebben a részben a Windows® XP-ből vannak. A megjelenítés a számítógép képernyőjén az operációs rendszertől függően változhat.
Ha a számítógépet tűzfal védi és nem tud nyomtatni, próbálja meg a tűzfalat úgy beállítani, hogy a 137-es porton keresztül tudjon kommunikálni. (Lásd: Tűzfal beállításai (hálózatot használók esetén).)

Brother nyomtatóillesztő program használata

A nyomtatóillesztő program olyan szoftver, mely a számítógép által használt formátumot egy adott nyomtató által értelmezhető formátumra fordítja egy nyomtatói parancsnyelv vagy oldalleíró nyelv segítségével.
A nyomtatóillesztő programok a mellékelt CD-ROM lemezen találhatók. Telepítse az illesztőprogramokat a Gyors telepítési útmutató segítségével. A legfrissebb nyomtatóillesztő programok a Brother Ügyfélszolgálati Központ weboldaláról tölthetők le:
Nyomtatás Windows® használata esetén
A Microsoft® Windows® 2000 Professional/XP/XP Professional x64 Edition/ Windows Vista®/Windows Server® 20031/Windows Server® 20081 operációs rendszerekhez használható illesztőprogramok a Brother készülékhez mellékelt CD-ROM lemezen találhatók. Ezek a telepítőprogrammal könnyen telepíthetők a Windows® operációs rendszert használó számítógépére. Az illesztőprogramok támogatják a Brother egyedülálló tömörítési módját, melyek gyorsabb nyomtatást tesznek lehetővé Windows® alkalmazások használatakor, és lehetővé teszik a különféle nyomtatóbeállításokat, mint például a gazdaságos nyomtatást és az egyedi papírméretek használatát.
1
A Windows Server® 2003 és a Windows Server® 2008 csak hálózati nyomtatáshoz érhető el.