CUSTOM SCAN

Met de optie Custom Scan kunt u uw eigen scanopties creëren.
Gebruikers van de gebruikersinterface Modern plaatsen de muiscursor op Bsymbol.ltri en klikken op Custom.
Om een knop aan te passen, klikt u met de rechtermuisknop op de gewenste knop en klikt u op Configuratie ControlCenter. Er zijn vier opties: Scannen naar Afbeelding, Scannen naar OCR, Scannen naar E-mail en Scannen naar Bestand.
•
Scannen naar Afbeelding
Hiermee kunt u een pagina rechtstreeks naar een viewer/bewerkingssoftware scannen. U kunt elke beeldbewerkingsapplicatie op uw PC kiezen.
•
Scannen naar OCR
Gescande documenten worden omgezet in bewerkbare tekstbestanden. U kunt de applicatie selecteren voor bewerkbare tekst.
•
Scannen naar E-mail
Gescande beelden worden als bijlage aan e-mailberichten gekoppeld. U kunt ook het bestandstype voor de bijlage selecteren en een lijst samenstellen van e-mailadressen uit het standaard adresboek van uw e-mailapplicatie, zodat u de bijlage sneller kunt verzenden.
•
Scannen naar Bestand
Hiermee kunt u een gescand bestand opslaan in een map op de harde schijf van een lokale computer of netwerkcomputer. U kunt ook het bestandstype selecteren.
Modern
Scherm
Klassiek
Scherm

Bestandstype

Wanneer u een bestand wilt opslaan in een map, kunt u kiezen uit de volgende bestandstypen.
•
Windows Bitmap (*.bmp)
•
JPEG (*.jpg)
•
TIFF (*.tif)
•
TIFF Multi-Page (*.tif)
•
Portable Network Graphics (*.png)
•
PDF (*.pdf)
•
Beveiligde PDF (*.pdf)
•
XML Paper Specification (*.xps)
Opmerking Opmerking
•
XML Paper Specification kan worden gebruikt bij Windows Vista® of wanneer u toepassingen gebruikt die XML Paper Specification-bestanden ondersteunen.
•
Als u het bestandstype instelt op TIFF of TIFF Multi-Page, kunt u "Uncompressed" of "Compressed" kiezen.
•
Secure PDF is ook beschikbaar voor Scannen naar Afbeelding, Scannen naar e-mail en Scannen naar bestand.