9 Scannen

Scannen vanaf een Macintosh

De software van het Brother-apparaat wordt geleverd met een TWAIN-scannerdriver voor Macintosh. U kunt deze TWAIN-scannerdriver voor Macintosh gebruiken met alle toepassingen die de TWAIN-specificaties ondersteunen.
Om een document te scannen, kunt u de ADF (automatische documenttoevoer) of de glasplaat gebruiken. Zie De ADF gebruiken (beschikbaar voor ADF-modellen) en De glasplaat gebruiken in de Gebruikershandleiding.
Opmerking Opmerking
Als u wilt scannen vanaf een apparaat dat is aangesloten op een netwerk, selecteert u de netwerkmachine in de toepassing Device Selector in Macintosh HD/Bibliotheek/Printers/Brother/Utilities/DeviceSelector of in het pop-upmenu Model van ControlCenter2.

Toegang krijgen tot de scanner

Start de met TWAIN compatibele toepassing op uw Macintosh. Als u de Brother TWAIN-driver de eerste keer gebruikt, stelt u deze als standaarddriver in via Bron selecteren (of een andere optie voor het kiezen van de standaarddriver). Kies Ontvangen van het beeld of Starten voor elk document dat u hierna scant. Het dialoogvenster voor het instellen van de scanner verschijnt.
Scherm
Opmerking Opmerking
De methode voor het selecteren van de standaard driver of het scannen van een document kan variƫren, afhankelijk van de toepassing die u gebruikt.