1 Utskrift

Merk Merk
Skjermbildene i dette avsnittet er hentet fra Windows® XP. Skjermbildene på datamaskinen kan variere avhengig av hvilket operativsystem du kjører.
Hvis datamaskinen er beskyttet med brannmur og ikke kan skrive ut, kan det være nødvendig å konfigurere brannmurinnstillingene for å tillate kommunikasjon gjennom port nummer 137. (Se Brannmurinnstillinger (for nettverksbrukere).)

Bruke Brother-skriverdriveren

En skriverdriver er programvare som bruker en skriverkommandoprogramvare eller et sidebeskrivelsesspråk til å oversette dataene fra formatet som brukes av en PC til formatet som kreves for en spesifikk skriver.
Skriverdriverne ligger på CD-ROM-en som følger med. Installer driverne i samsvar med instruksjonene i Hurtigstartguiden. Du kan også laste ned de nyeste driverne fra Brother Solutions Center på:
Windows®-utskrift
De dedikerte skriverdriverne for Microsoft® Windows® 2000 Professional / XP / XP Professional x64 Edition / Windows Vista® / Windows Server® 20031 / Windows Server® 20081 er tilgjengelig på CD-ROM-en som følger med din Brother-enhet. Du kan enkelt installere dem til Windows®-systemet ved å bruke vårt installasjonsprogram. Driverne støtter vår unike komprimeringsmodus for forbedring av utskriftshastighet i Windows®-programmer, og lar deg angi ulike skriverinnstillinger, inkludert økonomisk utskriftsmodus og egendefinert papirstørrelse.
1
Windows Server® 2003 og Windows Server® 2008 er kun tilgjengelig for nettverksutskrift.