Skanne til bilde

Når du velger Skanne til bilde, vil dokumentet bli skannet og sendt direkte til den PC-en du har definert i nettverket. Programmet ControlCenter3 starter det grafikkprogrammet som er definert som standard på PCen.
1
Legg i dokumentet.
2
Trykk på tasten Grafikk (Scan).
3
Trykk Bsymbol.utri eller Bsymbol.dtri for å velge Scan til bilde.
Trykk OK.
4
Trykk på Bsymbol.utri eller Bsymbol.dtri for å velge PC-en du vil sende til.
Trykk OK.
Hvis du i displayet blir bedt om å angi en PIN-kode, taster du inn PC-ens firesifrede PIN-kode på kontrollpanelet.
Trykk OK.
Merk Merk
 
På DCP-modeller trykker du Bsymbol.utri eller Bsymbol.dtri flere ganger for å skrive inn det første sifferet av PIN-koden. Trykk Bsymbol.rtri for å flytte markøren, og bruk deretter Bsymbol.utri eller Bsymbol.dtri til å skrive inn det andre sifferet. Gjenta til du har skrevet inn alle fire sifrene i PIN-koden. Trykk OK.
5
Trykk Mono Start eller Colour Start.
Maskinen begynner å skanne.
Merk Merk
• 
Hvis du vil veksle mellom skanning i farger og svart-hvitt, velger du farger eller svart-hvitt i for skannetype i kategorien Innretningens tast i konfigurasjonsskjermbildet for ControlCenter3.
(Se SKANNING.)
• 
Typen skanning avhenger av innstillingene i kategorien Innretningens tast. Mono Start og Colour Start endrer ikke innstillingene.