Kies de gewenste instelling voor Langzaam drogend papier, Media type en Kwaliteit(1).
Opmerking
Vink Langzaam drogend papier aan wanneer u afdrukt op normaal papier waarop de inkt langzaam droogt. Tekst kan enigszins vervagen met deze instelling.
2
Kies een instelling voor Papierformaat, Pagina Layout, Paginavolgorde, Zonder marges, Rand (indien van toepassing), Afdrukstand, Aantal exemplaren en de afdrukvolgorde (2).
3
Klik op OK (3) om de door u geselecteerde instellingen toe te passen.
Om terug te gaan naar de standaardinstellingen, klikt u op Standaard (4) en vervolgens op OK (3).
Opmerking
In dit gebied (5) ziet u de huidige instellingen van Kwaliteit, Papierformaat, Pagina Layout, Paginavolgorde, Afdrukstand, Sorteren/Omgekeerde volgorde en Kleur/Grijstinten.
Soort papier
Voor de beste afdrukresultaten dient u het soort papier waarop wordt afgedrukt in de driver te selecteren. De manier van afdrukken wordt door het apparaat aangepast op basis van het geselecteerde soort papier.