Domov > Vytváranie a tlač štítkov pomocou počítača > Tvorba štítkov pomocou aplikácie P-touch Editor (Windows)

Tvorba štítkov pomocou aplikácie P-touch Editor (Windows)

Funkciu prenosu je možné používať len v programe P-touch Editor 5.4.

Ak chcete tlačiareň štítkov používať s počítačom Windows, nainštalujte doňho aplikáciu P-touch Editor a ovládač tlačiarne.

Najnovšie ovládače a softvér nájdete na stránke Downloads (Na prevzatie) pre váš model na webovej stránke Brother support na adrese support.brother.com.

  1. Spustite aplikáciu P-touch Editor image.
    • Windows 11:

      Kliknite na Štart>Brother P-touch>P-touch Editor alebo na pracovnej ploche dvakrát kliknite na ikonu P-touch Editor.

      *V závislosti od operačného systému počítača sa priečinok Brother P-touch môže, ale nemusí vytvoriť.

    • Windows 10:

      Kliknite na Štart>Brother P-touch>P-touch Editor alebo na pracovnej ploche dvakrát kliknite na ikonu P-touch Editor.

    • Windows 8.1:

      Kliknite na ikonu P-touch Editor na obrazovke Aplikácie alebo na pracovnej ploche dvakrát kliknite na ikonu P-touch Editor.

  2. Vykonajte jednu z nasledujúcich činností:
    • P-touch Editor 5.4
      • Ak chcete otvoriť existujúcu predlohu, kliknite na Open (Otvoriť) (1).
      • Ak chcete pripojiť vopred nastavenú predlohu k databáze, začiarknite políčko vedľa Connect Database (Pripojiť databázu) (2).
      • Ak chcete vytvoriť novú predlohu, dvakrát kliknite na panel New Layout (Nová predloha) (3) alebo kliknite na panel New Layout (Nová predloha) (3) a následne kliknite na →.
      • Ak chcete vytvoriť novú predlohu pomocou vopred nastavenej predlohy, dvakrát kliknite na tlačidlo kategórie (4) alebo vyberte tlačidlo kategórie (4) a kliknite na →.
      image
    • P-touch Editor 6.0
      • Ak chcete otvoriť existujúcu predlohu, kliknite na Open (Otvoriť) (4).
      • Ak chcete vytvoriť novú predlohu, kliknite na kartu New Label (Nový štítok) a tlačidlo New Label (Nový štítok) (1).
      • Ak chcete vytvoriť novú predlohu pomocou vopred nastavenej predlohy, kliknite na kartu New Label (Nový štítok) a potom na tlačidlo kategórie (2), vyberte šablónu a kliknite na Create (Vytvoriť) (3).
      image
Bola táto stránka užitočná?